HUSARIA

WISŁA

ISTEBNA

March 02, 2019

WISŁA MISTRZEM AMATORSKIEJ LIGI SIATKÓWKI 2018/2019 w USTRONIU !!!!

DZISIAJ NA SP2 MIAŁY MIEJSCE EMOCJONUJĄCE FINAŁY !!!!

 

WISŁA WYGRYWA Z HUSARIĄ W TIEBREAKU ZŁOTO !!!!

ISTEBNA WYGRYWA Z RUDZICĄ MECZ O BRĄZ !!!!

KASA CHORYCH POKONUJE TERAZ.MY !!!!

DRUŻYNA A WYGRYWA Z OSP LIPOWIEC !!!!

BAD BOJS - IX MIEJSCE, MŁODE WILKI X MIEJSCE !!!

PS. W imieniu drużyny HUSARII, oraz innych drużyn uczestniczących w sezonie 2018/2019 - chciałem serdecznie PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM KIBICOM !! Za doping podczas finałów oraz za wsparcie podczas każdego meczu w sezonie 2018/2019 !!

DZIĘKUJEMY !

WISŁA Z HUSARIĄ ZMIERZĄ SIĘ O TROFEUM W FINALE ALS !!!

 MŁODE WILKI 3  - 0 BAD BOJS 

WYNIK PIERWSZEGO MECZU: 3:2

SUMA SETÓW : 6:2 

TERAZ.MY 2 - 3 OSP LIPOWIEC

WYNIK PIERWSZEGO MECZU: 3:0

SUMA SETÓW : 5:3

DRUŻYNA A 0 - 3 KASA CHORYCH

WYNIK PIERWSZEGO MECZU: 0:3

SUMA SETÓW : 0:6

WISŁA 3 - 1 K.S. RUDZICA

WYNIK PIERWSZEGO MECZU: 3:1

SUMA SETÓW : 6:2

ISTEBNA 0 - 3 HUSARIA

WYNIK PIERWSZEGO MECZU: 1:3

SUMA SETÓW: 1:6

January 18, 2019

REWANŻE PÓŁFINAŁOWE - ZAPOWIEDŹ !!

10 lutego - Szkoła Podstawowa Nr 1 - REWANŻE PÓŁFINAŁOWE !!!

 

Mecze:

9:00

MŁODE WILKI  - BAD BOJS 

WYNIK PIERWSZEGO MECZU : 3:2 

10:30

TERAZ.MY - OSP LIPOWIEC

WYNIK PIERWSZEGO MECZU : 3:0

12:00 

WISŁA - K.S. RUDZICA

WYNIK PIERWSZEGO MECZU : 3:1

13:30

ISTEBNA - HUSARIA

WYNIK PIERWSZEGO MECZU : 1:3

DRUŻYNA A oddała walkowera KASIE CHORYCH.

Za organizację kolejki odpowiedzialna jest drużyna z WISŁY.

February 02, 2019

WYNIKI PIERWSZYCH MECZY PÓŁFINAŁOWYCH !!

Wyniki:

9:00

BAD BOJS 2 - 3 MŁODE WILKI

(26:28, 25:13, 25:17, 18:25, 10:15)

10:30

DRUŻYNA A 0 - 3 KASA CHORYCH

(12:25, 17:25, 21:25)

12:00 

OSP LIPOWIEC 0 - 3 TERAZ.MY

(14:25, 17:25, 16:25) 

13:30

K.S. RUDZICA 1 - 3 WISŁA

(26:24, 18:25, 17:25, 21:25) 

15:00

HUSARIA 3 - 1 ISTEBNA

(25:18, 25:19, 23:25, 25:14)

January 20, 2019

KONIEC RUNDY ZASADNICZEJ!!

Wyniki:

9:00

WISŁA 3 - 0 KASA CHORYCH

(19:25, 16:25, 20:25)

10:30

HUSARIA 3 - 0 DRUŻYNA A

(25:18, 25:8, 25:16)

12:00 

OSP LIPOWIEC 3 - 0 MŁODE WILKI

(25:0, 25:0, 25:0) WALKOWER

13:30

K.S. RUDZICA 3 - 2 ISTEBNA

(25:20, 25:20, 20:25, 19:25, 15:12) 

15:00

TERAZ.MY 2 - 3 BAD BOJS

(25:27, 25:14, 21:25, 25:20, 13:15)

January 16, 2019

OSTATANIA KOLEJKA RUNDY ZASADNICZEJ

20 stycznia - Szkoła Podstawowa Nr 1 - dziewiąta kolejka:

 

Mecze:

9:00

WISŁA (2) - KASA CHORYCH (5)

10:30

HUSARIA (3) - DRUŻYNA A (7)

12:00 

OSP LIPOWIEC (8) - MŁODE WILKI (9)

13:30

K.S. RUDZICA (4) - ISTEBNA (1)

15:00

TERAZ.MY (6) - BAD BOJS (10)

Za organizację kolejki odpowiedzialna jest DRUŻYNA A z pomocą drużyny z WISŁY.

January 05, 2019

WYNIKI Z 8 KOLEJKI !!!

6 stycznia miała miejsce ósma kolejka.

Wyniki:

9:00

MŁODE WILKI 0 - 3 ISTEBNA

(15:25, 24:26, 13:25)

10:30

K.S. RUDZICA 3 - 0 OSP LIPOWIEC

(31:29, 25:15, 25:20)

12:00 

DRUŻYNA A 0 - 3 KASA CHORYCH

(20:25, 16:25, 20:25)

13:30

HUSARIA 3 - 0 BAD BOJS

(25:14, 25:19, 25:10)

15:00

WISŁA 3 - 2 TERAZ.MY

(12:25, 25:19, 20:25, 25:12, 15:12)

January 04, 2019

Zapowiedź 8 kolejki !!

5 stycznia - Szkoła Podstawowa Nr 2 - ósma kolejka:

 

Mecze:

9:00

ISTEBNA (2) - MŁODE WILKI (9)

10:30

K.S. RUDZICA (4) - OSP LIPOWIEC (8)

12:00 

DRUŻYNA A (7) - KASA CHORYCH (5)

13:30

HUSARIA (3) - BAD BOJS (10)

15:00

WISŁA (1) - TERAZ.MY (6)

Za organizację kolejki odpowiedzialna jest drużyna: K.S. RUDZICA z pomocą drużyny z ISTEBNEJ.

1 / 11

Please reload

ZAKOŃCZENIE SEZONU

15 MARCA W PUB POD BECZKĄ !!!

USTROŃ - LIPOWSKA 28

GODZ. 17:00

!!! ZAPRASZAMY !!!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now